Kolejny chiński startup - Leap Moto

[2018-11-26] Kolejny chiński startup - Leap Moto

Ma mieć zasięg około 460 km (286 mil), chociaż nie określają, na którym standardzie się opierają. Jednostka napędowa ma moc 125 kW i może przyspieszyć od 0 do 100 km / hw 6,9 sekundy, zgodnie z uruchomieniem.

Jest również wyposażony w autonomiczny sprzęt do jazdy, który firma nazywa "Leap-Pilot", ale także określa go jako "system autopilota".

Obecnie pracują nad swoją fabryką, aby doprowadzić pojazd do produkcji w przyszłym roku. Mówią o zdolności produkcyjnej około 200 000 pojazdów rocznie.

Źródło:electrek.co 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Samochody EV Łódź, Mercedes EQ Koszalin, Importer aut elektrycznych Częstochowa