Volkswagen: wyprodukuje 50 milionów aut elektrycznych

[2018-11-15] Volkswagen: wyprodukuje 50 milionów aut elektrycznych

 W ubiegłym roku niemiecki koncern sprzedał na świecie 10,7 miliona aut. Do 2025 roku zamierza mieć w ofercie 50 modeli elektrycznych oraz 30 hybryd i sprzedawać nawet 3 miliony elektryków rocznie. Wiele aut miałoby trafiać na rynek w ramach firm świadczących usługi carsharingowe. Pierwszy model z elektrycznej rodziny I.D. ma zadebiutować na rynku już w 2020 r. Albo – patrząc na sukces Tesli – dopiero w 2020.

Zrółdo:www.spidersweb.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Smart ED Gdynia, Ładowarki Mennekes, Auto elektryczne Toruń