PKP chcą wpisać się w strategię rozwoju elektromobilności

[2018-11-13] PKP chcą wpisać się w strategię rozwoju elektromobilności

PKP rozpoczęły program instalowania ładowarek do samochodów elektrycznych przy dworcach kolejowych. Pierwsze uruchomiono w Gliwicach, Katowicach i Częstochowie. W pierwszych miesiącach korzystanie z nich będzie bezpłatne i nie będzie wymagało rejestracji przez kierowcę.
W pierwszym etapie ma zostać oddanych 10 ładowarek do samochodów elektrycznych, także przy dworcach PKP Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Wrocław Główny, Opole Główne, Gdynia Główna i Gdańsk Wrzeszcz.
Ładowarki do samochodów elektrycznych początkowo będą dostępne bezpłatnie.

Żródło:businessinsider.com.pl 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sprzedaż pojazdów elektrycznych, Stacje ładowania EV, Importer aut elektrycznych