Zjazd koneserów TESLI w Chinach

[2017-01-26] Zjazd koneserów TESLI w Chinach

 Do 2020 roku po chińskich drogach ma poruszać się nawet 5 milionów aut elektrycznych. Na razie jest ich 600 tysięcy. Jest więc ich więcej niż w USA i Europie. Tesla posiada w tym kraju 15 salonów sprzedażowych oraz 340 stacji szybkiego ładowania Supercharger. Rynek pojazdów elektrycznych w chinach jest ogromny i ciągle rośnie. Tesla nie jest jedyną marką w jaką inwestują Chińczycy, chociaż  według oficjalnych statystyk, sprzedano tam 2.221 Modeli S w 2015 roku. To o wiele więcej niż w Europie: Niemcy (1.582 sztuk), Holandia (1.891 sztuk). 80% sprzedanych w samym Hong Kongu nowych “elektryków” to właśnie Tesle.

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki bmw Kalisz, Nissan Leaf, ładowarki EV Elbląg