Peugeot e-Legend

[2018-10-05] Peugeot e-Legend

Peugeot e-Legend to koncept elektrycznego autonomicznego samochodu przyszłości, który nawiązuje do jednej z największych legend francuskiej firmy – modelu 504 Coupé. Przedstawiciele Peugeota nie kryją zresztą, że to kultowe coupe z ubiegłego wieku było inspiracją dla projektantów. Stąd nie tylko nawiązania widoczne na zewnątrz ale również w kabinie.

Peugeot twierdzi, że e-Legend to przejaw walki z motoryzacyjną nudą. Samochody przyszłości wcale nie muszą wyglądać tak samo. Wciąż mogą wzbudzać emocje i łączyć komfort jazdy w trybie autonomicznym z przyjemnością prowadzenia. Podróżujący może się bowiem łatwo zmienić w kierowcę. Kierownica automatycznie wysunie się z przedniej części (i jednocześnie pojawiają się zegary wzorowane na wnętrzu kultowego 504 Coupé), by człowiek mógł sprawować kontrolę nad pojazdem i czerpać przyjemność z pokonywania nie tylko długich autostrad, ale także malowniczych krętych dróg. W końcu do wykorzystania jest układ napędowy o łącznej mocy 456 KM i aż 800 Nm momentu obrotowego. A to oznacza prędkość maksymalną aż 220 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 4 sekund. Cóż, można zawstydzić niejedno mocne GTI.

Żródło: www.auto-swiat.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Audi eTron, Pojazdy autonomiczne Bielsko Biała, Renault Twizy