Potężny motocykl elektryczny z bezgłośnym kołem tylnym

[2018-09-12] Potężny motocykl elektryczny z bezgłośnym kołem tylnym

 Rynek motocykli elektrycznych rośnie w zdrowym tempie, a imponujące nowe projekty są wprowadzane niemal co tydzień. Od nowej linii elektrycznych motocykli podmiejskich i motocykli sportowych do oferty Curtiss, a nawet linii pięciu przyszłych motocykli elektrycznych Harley Davidson , przyszłość dobrze wygląda dla wszystkich zainteresowanych elektryczną jazdą na dwóch kołach.
Teraz nowa fińska firma rzuca swój kapelusz na ringu z projektem, który odróżnia go od reszty - potężny motocykl elektryczny z bezgłośnym kołem tylnym.
Nowy prototyp motocykli elektrycznych RMK to E2 i już przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży w przyszłym roku.

Wydajność motocykla jest zgodna z najwyższymi oczekiwaniami, z elektronicznie ograniczoną prędkością maksymalną 160 km / h (100 mil / h).
Silnik o mocy 50 kW (67 KM) generuje moment obrotowy 320 Nm (236 ft-lbs). Ale najbardziej innowacyjnym aspektem silnika nie jest jego duża moc, ale raczej projekt.
Teemu Saukkio zaprojektował i opatentował silnik RMK, który jest produkowany lokalnie w Finlandii przez partnerów produkcyjnych RMK.

RMK planuje powolne zwiększanie produkcji w ciągu 2019 r. Do szczytowego poziomu około 150 pojazdów rocznie, a dalsze zwiększenie produkcji planowane jest na rok 2020. Saukkio również planuje również kontynuację modelu E3, chociaż nie podał żadnych szczegółów.


Żródło: electrek.co

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Stacje ładowania aut elektrycznych Opole, Pojazdy autonomiczne Zakopane, Salon Tesla