Yamaha i Gogoro łączą siły, aby zbudować nowe elektryczne skutery

[2018-09-12] Yamaha i Gogoro łączą siły, aby zbudować nowe elektryczne skutery

Yamaha i Gogoro okazały się potężnymi siłami w lekkim przemyśle samochodowym. Gogoro ma linię bardzo udanych skuterów opartych na technologii wymiany akumulatorów, a Yamaha właśnie wprowadziła swoje cztery najnowsze modele rowerów elektrycznych do sklepów w USA .
Teraz obie firmy ogłosiły, że połączą siły na elektrycznych skuterach wymiennych, wykorzystując mocne strony obu graczy.
Obie firmy ogłosiły dzisiaj wspólne ogłoszenie, w którym szczegółowo omawiają badania, które podejmują w celu nawiązania początkowej współpracy na rynku EV na Tajwanie, gdzie sprzedaż skuterów elektrycznych gwałtownie wzrosła.
Przewaga Gogoro w rodzinnym mieście na Tajwanie pomogła im stać się motorem napędowym i zabezpieczyć dużą część lokalnego rynku elektrycznych skuterów, szczególnie w porównaniu z większymi rywalami .
Historia firmy Yamaha w sportach motorowych sprawiła, że ​​firma stała się rozpoznawalną marką na całym świecie.
Obie firmy mają nadzieję wykorzystać swoje mocne strony do opracowania i sprzedaży nowego elektrycznego skutera zaprojektowanego przez firmę Yamaha i opartego na dużej części technologii Gogoro, z brandingiem i marketingiem w dużej mierze obsługiwanym przez Yamaha.

Żródło: electrek.co 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pojazdy na prąd Opole, Samochody EV Przemyśl, Auto elektryczne Olsztyn