Mercedes-Benz prezentuje elektryczny SUV EQC

[2018-09-07] Mercedes-Benz prezentuje elektryczny SUV EQC

EQC jest wyposażony w najnowszej generacji akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) służący jako źródło energii dla obu silników elektrycznych." Akumulator składa się z 384 ogniw i znajduje się w podłodze pojazdu, pomiędzy dwiema osiami. - napięcie akumulatora wynosi maksymalne napięcie 408 V i nominalną pojemność 210 Ah, dla energii o wartości 80 kWh (według NEDC).

Żródło: electrek.co 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Renault Twizy Sopot, ładowarki nissan, Samochody na prąd Bielsko Biała