Kia Niro electric

[2018-07-13] Kia Niro electric

W pełni elektryczna wersja crossovera Kia Niro ujrzy światło dzienne w Stanach Zjednoczonych podczas nadchodzącej zimy.
Eksperci zakładają, że Kia Niro zostanie początkowo wprowadzona w Kalifornii, Kolorado, Massachusetts, Nowym Meksyku, Pensylwanii, Vermont i Waszyngtonie.
Dane techniczne Kia Niro EV są tożsame z danymi modelu Hyundai Kona Electric: silnik o mocy 201 koni mechanicznych (150 kW) zasilany jest z baterii o pojemności 39,2 lub 64 kilowatogodzin (kWh). Całkowity zasięg auta ma wynieść 240 lub 380 kilometrów na jednym ładowaniu.
Żródło:www.forumem.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Auta EV, Pojazdy na prąd Opole, Renault Twizy Kępno