NISSAN I BMW partnerami w budowie sieci stacji ładowania

[2017-01-25] NISSAN I BMW partnerami w budowie sieci stacji ładowania

Co prawda pomysł obecnie jest wdrażany na terenie Stanów Zjednoczonych ale zapewne dotrze do Europy w perspektywie kilku lat, a może już niebawem.


Firmy zapowiadają 174 nowych stacji w 33 stanach. Sieć ładowarek będzie i jest dostępna publicznie dla wszystkich pojazdów elektrycznych. Nadal jednak przoduje TESLA jak dotąd dysponuje największą siecią ładowania o dużej mocy.  

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dealer aut elektrycznych Gdynia, Stacje ładowania aut elektrycznych Elbląg, Mitsubishi i-MiEV