Model 3 dostępny na jazdy próbne

[2018-07-09] Model 3 dostępny na jazdy próbne

  Tesla zaczyna oferować jazdę testową w Modelu 3, a nawet zachęca sprzedawców do sprzedaży wersji 3 Modelu.
Wraz z nową zachętą do sprzedaży modelu 3, Tesla zaczyna oferować jazdę próbną w kilku sklepach w Kalifornii i automaker zaczyna budować swoją flotę testową w Ameryce Północnej, aby mieć więcej okazji do przetestowania pojazdu w nadchodzące tygodnie.

Żróło: electrek.co

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dealer aut elektrycznych Piaseczno, Dystrybutor Tesla Kępno, Auto elektryczne