Powstanie GIGA FACTORY w Niemczech

[2018-07-09] Powstanie GIGA FACTORY w Niemczech

Elon Musk ma zamiar otworzyć fabrykę w Niemczech. Niemcy zdają się być pierwszym wyborem Elona Muska na gigantyczną realizację. Być może, według Musk, na granicy z Francją, w pobliżu krajów Beneluksu (Belgia, Luksemburg, Holandia).
To, że Tesla szuka bliskości z Holandią, nie jest niczym niezwykłym. Przecież w Amsterdamie znajduje się europejska siedziba pioniera samochodów elektrycznych.

Żródło: aiomag.de
 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki aut elektrycznych Dębica, Auta elektryczne Zielona Góra, Stacje ładowania aut elektrycznych