CHAdeMO - standard szybkiego ładowania AE

[2017-01-24] CHAdeMO - standard szybkiego ładowania AE

CHAdeMO to dziś najpopularniejszy standard szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych. Wdraża go marka AutaElektryczne.pl
Na świecie prowadzone są badania nad rozwojem szybkiego ładowania akumulatorów. Jednym z rozwiązań jest stacja szyb-kiego ładowania typu CHADEMO, która udostępnia prąd stały o natężeniu do 125 A i napięciu do 500 V.

Typowa moc takiej stacji to 50 kW. Istniej jeszcze innego rodzaju standardy szybkiego ładowania, udostępniające napięcie trój-fazowe 230/400 V i natężenie prądu do 32 A. o ładowania Jednak najbardziej roz powszechnione są ładowarki CHADEMO. W kilkunastu krajach Europy i Azji, infrastruktura szybkiego ładowania została już bardzo rozwinięta, co pozwala na swobodne przemieszczanie się samochodem elektrycznym nawet na duże odległości. 

Dlaczego my?
  • Międzynarodowe doświadczenie w zakresie motoryzacji i elektromobilności
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnego doboru auta elektrycznego wraz ze stacją ładowania
  • Realizacja niestandardowych zamówień zgodnie z wytycznymi klienta
  • Szybka i terminowa obsługa zamówienia
  • Solidny i odpowiedzialny partner!
Partnerzy
Darmowa konsultacja
Kreska
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!


Zobacz więcejAuta elektryczne

Zapisz sie na newsletter!

© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ładowarki ABL Przemyśl, Montaż ładowarek do aut elektrycznych Stalowa Wola, Sprawdzone stacje ładujące auto