Rekordowa sprzedaż Tesli Model 3

[2018-06-11] Rekordowa sprzedaż Tesli Model 3

W ubiegłym miesiącu Tesla dostarczyła do klientów w USA około 6.250 Modeli 3. Najnowsza Tesla jest już zdecydowanym liderem sprzedaży modeli EV/PHEV, a każdy kolejny miesiąc pewnie będzie przynosił kolejne rekordy.
Sprzedaż samochodów elektrycznych i hybrydowych z możliwością zewnętrznego ładowania (EV/PHEV) w USA szybko rośnie - po pięciu miesiącach o średnio blisko 40% w stosunku rok do roku. Bardzo duży wpływ ma na to Tesla Model 3, która co miesiąc ustanawia nowy rekord sprzedaży.
W maju do klientów trafiło około 6.250 sztuk, a od początku roku ponad 18.000.
Model 3 jest najlepiej sprzedającym się EV/PHEV w USA. Co więcej, ograniczając się tylko do aut całkowicie elektrycznym, Tesla zajęła jak na razie trzy pierwsze miejsca:

Tesla Model 3 - 18.305
Tesla Model S - 8.070
Tesla Model X - 6.975
Chevrolet Bolt EV - 6.775
Nissan Leaf - 5.292

Żródło: samochody elektryczne.org 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Salon Tesla Lublin, Tesla Biała Podlaska, Dystrybutor pojazdów elektrycznych