Genesis Essentia Concept

[2018-05-17] Genesis Essentia Concept

Genesis Essentia Concept to elektryczne Gran Turismo, będące pierwszym modelem elektrycznym marki Genesis. Auto ma łączyć ze sobą luksus ze sportowymi osiągami.

Genesis nie podaje danych na temat modelu koncepcyjnego, poza przyspieszeniem od 0 do 96,5 km/h w 3,0 s. Wiadomo jedynie, że pakiet akumulatorów znajduje się w tunelu pomiędzy siedzeniami, a nie w podłodze. Z kolei napęd enigmatycznie opisano jako wielosilnikowy, co może oznaczać 2, 3 lub 4 silniki elektryczne.

Dane techniczne [1-4]
Przyspieszenie: 0-96,5 km/h w 3,0 s
Zasięg na jednym ładowaniu: brak danych

Napęd trakcyjny
Typ silników: brak danych

Akumulatory
Typ: litowo-jonowe
Czas ładowania 0-100%: brak danych
Energia zgromadzona w akumulatorach: brak danych

Żródło: samochodyelektryczne.org 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mercedes EQ Wrocław, Dystrybutor samochodów elektrycznych Legnica, Dystrybutor aut elektrycznych Zielona Góra