Elektryczna stacja ładowania w Błażowej

[2018-05-15] Elektryczna stacja ładowania w Błażowej

W Błażowej koło Rzeszowa została oddana do użytku pierwsza w Polsce stacja ładowania samochodów na terenie wiejskim. Przez rok można z niej korzystać bezpłatnie.

Uruchomiła ją Sieć Parków Energii Słonecznej która w podrzeszowskiej Błażowej promuje innowacyjne sposoby uzyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Funkcjonuje tam mała farma ogniw fotowoltaicznych, pionowa turbina wiatrowa i nowo uruchomiona stacja ładowania samochodów.

Nowoczesne urządzenia uzyskujące energię ze źródeł odnawialnych służą też do prowadzenia bezpłatnych szkoleń z ich instalacji i obsługi. Ma z nich skorzystać 320 osób. Sieć Parków Energii Słonecznej współpracuje z 300 podkarpackimi parafiami.

W Każdej z nich będą instalowane między innymi ogniwa fotowoltaiczne. Mają one pokazać mieszkańcom wsi i małych miasteczek z regionu, że warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań które dbają o środowisko.

źródło: PR Rzeszów

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Samochody elektryczne ceny, Mitsubishi i-MiEV Gorzów Wielkopolski, Stacje ładowania EV Konin