FARADAY FUTURE - elektryk przyszłości

[2017-01-20] FARADAY FUTURE - elektryk przyszłości

Nowy samochód FF 91 wyprodukowany przez Faraday Future został zaprezentowany w styczniu w Los Angeles. Jego produkcja ma ruszyć w 2018 r. i stać się konkurencją dla Tesli.


FF 91 sport ma 130 kWh baterii, które mogą dostać się do 378 mil szacowanego zasięgu, oraz zdolność do ładowania na ponad 500 mil na godzinę. Ładowarki dla FF 91 będą w stanie zapewnić 50 procent do pełnego naładowania w ciągu 4,5 godziny.  

Zródło: www.komputerswiat.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publiczne stacje ładowania, Samochody elektryczne ceny Poznań, Nissan e-NV200