Elektryczny Jaguar I-Pace

[2018-05-11] Elektryczny Jaguar I-Pace

Pierwszy elektryczny Jaguar kosztuje od 355 do 470 tys. zł – w zależności od wersji. Jaguar I-Pace zadebiutował na polskim rynku podczas Poznań Motor Show(5-8 kwietnia). Zainteresowanie było ogromne. Najbardziej niecierpliwi będą mogli kupić auto jeszcze przed wakacjami. Dostępne będą 4 wersje, najtańsza za 354 900 zł.
Jaguar I-Pace napędzany jest dwoma silnikami elektrycznymi i łącznej mocy 400 KM. Rozwijają one wysoki moment obrotowy 696 Nm, co czyni elektrycznego Jaguara autem bardzo dynamicznym i elastycznym. Do „setki" rozpędza się w czasie 4,8 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 200 km/h. Prędkość maksymalna jest celowo ograniczona, aby uzyskać duży zasięg na jednym ładowaniu.
W Jaguarze I-Pace zastosowano akumulatory litowo-jonowe o pojemności 90 kWh, które pozwalają na pokonanie 480 km (to zasięg podawany fabrycznie, w rzeczywistości wynosi ok. 3/4 teoretycznego, a więc nieco ponad 300 km).
Możliwe jest szybkie ładowanie baterii, pod warunkiem skorzystania z szybkich ładowarek o mocy 100 kW – wówczas uzupełnienie energii do poziomu 80 proc. trwa 40 minut. Zasięg 100 km można uzyskać już po 15-minutowym ładowaniu. Gwarancja na akumulatory wynosi 8 lat.
Wszystkie cztery wersje wyposażenia Jaguara I-Pace mają silniki o mocy 400 KM, automatyczne skrzynie biegów, baterie o pojemności 90 kWh, napęd na 4 koła.

Żródło: www.auto-swiat.pl

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publiczne stacje ładowania Częstochowa, Auta EV Słupsk, Dystrybutor samochodów elektrycznych