XI Forum Inwestycyjne

[2018-04-18] XI Forum Inwestycyjne

Tarnów, 16 – 17 kwietnia 2018 roku
Przedstawiciele świata nauki, polityki i biznesu spotkali się w Tarnowie na kolejnym już jedenastym Forum Inwestycyjnym, żeby dyskutować o najnowszych kierunkach rozwoju w polskiej i europejskiej gospodarce. Przez dwa dni (16 i 17 kwietnia) zaproszeni eksperci dyskutowali między innymi o kwestiach technologii finansowych (finTech), nowych technologii w energetyce i służbie zdrowia oraz innowacyjnych systemów zarządzania w przedsiębiorstwach.
Forum Inwestycyjne zostało zorganizowane przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich organizatora Forum Ekonomicznego w Krynicy, a głównym partnerem była Małopolska. Gościnnie zaproszono również AutaElektryczne.pl - ceniony importer aut elektrycznych, który wychodzi naprzeciw nowatorskim rozwiązaniom energetycznym i bierze udział w intensywnym rozwoju sektora fotowoltaiki i elektromobilności w Polsce. 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Popularne auta elektryczne, Dealer samochodów elektrycznych, Tesla cena Tarnów