Mercedes-Benz wprowadza naścienne ładowarki do aut elektrycznych

[2018-04-10] Mercedes-Benz wprowadza naścienne ładowarki do aut elektrycznych

Mercedes wraz z rozwojem technologii do aut alternatywnych wprowadza na rynek ładowarki naścienne typu WallBox. Mają one być głównie stosowane w przydomowych garażach i umożliwiać sprawne naładowanie auta w domu. Standardowo każda ładowarka Mercedesa będzie miała dedykowaną aplikację na smartfona oraz połączenie z internetem.
Pozytywne odczucia wzbudza moc ładowarek jaką deklaruje producent. Wynosi ona 22 kW i umożliwia naładowanie auta do pełna w ok. 1,5 h, a do 80 % w 45 minut. Dzięki połączeniu z internetem i specjalnej aplikacji możliwe będzie sprawdzenie zużycia prądu, zoptymalizowanie i kontrolowanie czasu ładowania, a także sprawdzenie podstawowych informacji pomocniczych. Ponadto jedna ładowarka Mercedesa będzie umożliwiała ładowanie jednocześnie dwóch pojazdów.

Żródło: elektromobilnosc.pl 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie elektrycznego auta Bielsko Biała, Hyundai IONIQ Electric Częstochowa, ładowarki samochodów elektrycznych Przemyśl