Venere auto elektryczne firmy LVCHI

[2018-03-20] Venere auto elektryczne firmy LVCHI

Chiński start-up LVCHI na Genewa Motor Show zaprezentował swoj czteromiejscowy samochod elektryczny Venere. LVCHI powstało dwa lata temu w Szanghaju. W firmie pracuje 400 osób, a 75% siły roboczej skupia się na badaniach i rozwoju w kierunku aut elektrycznych. Pojazd, posiada cztery silniki elektryczne – po dwa na każdej osi, zasilane przez baterie litowo-jonowe o pojemności 100 kWh. Pod maską znajduje się 1000 KM, co pozwoli na rozpędzenie Venere do setki w niecałe 3 s oraz rozwinięcie prędkości do 250 km/h.
EV został zaprojektowany przez Institute of Development in Automotive Engineering we Włoszech. Całkowita długość samochodu wynosi 5,12 m, a waga 2 100 kg. Niski współczynnik oporu wpływa na zasięg do 500 km na jednym ładowaniu.

Zródło: electricmobility.expert


 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Auta na prąd Słupsk, Golf GTE Gliwice, Nissan Leaf