Opel planuje zbudować elektryczną Corsę

[2018-02-16] Opel planuje zbudować elektryczną Corsę

 Chevy Bolt EV przybył do Europy jako Opel Ampera E w tym samym czasie, w którym GM sprzedał swoją europejską działalność do PSA.
Zmiana wpłynęła na wprowadzenie na rynek pojazdu elektrycznego w Europie, ale Opel ogłosił w tym tygodniu, że wprowadza na rynek elektryczną Corsę, która jest w tym samym segmencie, co Ampera E.
Biorąc pod uwagę, że pojazd jest podobny pod względem wielkości i formatu, jak Ampera E, elektryczna Corsa może go zastąpić w Europie i usunąć zależność Opla od dostaw GM Chevy Bolt EV.

Żródło: Electrek.co

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Auta elektryczne ceny Lublin, Mitsubishi i-MiEV, ładowarki aut elektrycznych Kraków