Nissan Leaf II - możliwość automatycznego parkowania

[2018-02-09] Nissan Leaf II - możliwość automatycznego parkowania

Nowy Nissan Leaf posiada dosyć wyjątkowy system automatycznego parkowania, w którym kluczową rolę odgrywa zespół kamer 360° i monitor pokazujący pojazd z góry. Bardzo ułatwia to parkowanie.
Dodatkowo, ekran dotykowy umożliwia wybór miejsca spośród zidentyfikowanych lub jego manualne wyznaczenie. Po uruchomieniu automatu, auto nie tylko kręci kierownicą ale także zmienia kierunek jazdy i hamuje samo (hamowanie akurat mogłoby być łagodniejsze). Kierowca musi jedynie trzymać na czas manewrów wciśnięty przycisk automatu. Dostępne jest zarówno parkowanie prostopadłe (tyłem lub przodem) jak i równoległe (tyłem).

Żródło: samochodyelektryczne.org 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ładowarki Kebe Kalisz, Samochód elektryczny Lublin, ładowarki EV