Szybkie ładowarki na stacjach Lotos

[2018-02-01] Szybkie ładowarki na stacjach Lotos

 Lotos opublikował dokładną listę adresów, pod którymi pojawią się pierwsze szybkie ładowarki samochodów elektrycznych. Wszystkie rzecz jasna staną na stacjach benzynowych Lotosu na trasie Warszawa – A2 – A1 – Gdynia. Oto ten spis.

Szybkie ładowarki Lotosu w Polsce:
Przypomnijmy, w ramach projektu Lotos Electro Mobility wytypowano 50 lokalizacji w kluczowych punktach komunikacyjnych kraju, które zostaną wyposażone w szybkie stacje ładowania. Postępowanie przetargowe właśnie się rozpoczęło, wytypowano też pierwsze dwanaście adresów:

Warszawa
ul. Łopuszańska 29,
ul. Radzymińska 160,
A2
MOP Brwinów Południe + MOP Brwinów Północ
A1
Mop Krzyżanów Wschód + MOP Krzyżanów Zachód
MOP Malankowo Wschód + MOP Malankowo Zachód
Gdańsk
ul. Spacerowa 50
ul. Odyseusza 18
ul. Jana Pawła II 25c
Gdynia
al. Zwycięstwa 165

Źródło: elektrowoz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Salon Tesla Polska Tarnów, Samochody na prąd, Dealer Tesla