Tesla wprowadza nową funkcję

[2018-02-01] Tesla wprowadza nową funkcję

Tesla postanowiła wprowadzić nową funkcję w Modelu S oraz X, funkcja ta działa już w nowym Model 3. Tą funkcją będzie automatyczna głośność pokładowych systemów w zależności od prędkości i odgłosów dobiegających z zewnątrz. Nowe oprogramowanie umożliwi dostosowanie poziomu głośności. Automatycznie poziom głośności radia lub rozmowy telefonicznej będzie się dostosowywał do ilości decybeli w kabinie pojazdu.
Zbliżająca się aktualizacja oprogramowania nastąpi z automatyczną regulacją systemu dźwięku w oparciu o hałas powodowany przez wiatr i drogi. Jedną niezwykle przyjemną cechą elektrycznego samochodu jest to, jak cicho jest w kabinie samochodu, ponieważ silnik elektryczny prawie nie ma dźwięku. System będzie analizował głownie odgłosy takie jak szum wiatru, odgłos opon czy hałasy dobiegające z zewnątrz do kabiny pasażerskiej.

 

źródło: todaynova. com 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Audi eTron Sopot, Fiat 500e Słupsk, Samochody EV