Nowa wersja kół dla modelu S

[2018-01-24] Nowa wersja kół dla modelu S

 19 stycznia Tesla zaktualizowała wersję kół dla Model S.
Obie wersje wyglądają dość podobnie, ale zaktualizowany projekt zawiera nieco inne szprychy i nowy rodzaj pokrywy dla nakrętek.
Tesla zaktualizowała swoje internetowe studio projektowe o nową wersję koła. Oto widok nowej wersji (Czarna Tesla) i starej wersji (czerwona Tesla):

Żróło: electrek.co

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ładowarki Mennekes, Dystrybutor samochodów elektrycznych, Pojazdy na prąd