Pojazd elektryczny Chevrolet Bolt EV

[2017-01-13] Pojazd elektryczny Chevrolet Bolt EV

 

Amerykański hatchback wygląda naprawdę zgrabnie. Ciekawie prezentują się zarówno reflektory przednie oparte o technologię LED, jak i przetłoczenie linii bocznej, które coraz mocniej zaznaczają się na karoserii i idą ku klapie bagażnika. Niewiele brakuje też tyłowi Chevroleta Bolta EV. Wyraźnie wyoblona forma z czarnymi przeszkleniami pasuje do charakteru auta.

Projekt nadwozia pokazuje, że ważnym priorytetem dla inżynierów pracujących nad Chevroletem Boltem EV był współczynnik oporu powietrza. Wskazuje na to w pełni zasłonięty grill, mocno opływowy kształt nadwozia oraz spojler nad tylną klapą.

Na środku klasycznej konsoli centralnej projektanci Chevroleta Bolt EV umieścili system multimedialny. 10,2-calowy ekran daje dostęp m.in. do spersonalizowanych widgetów, systemu Surround Vision czy nawigacji satelitarnej. Poza tym auto wskazuje najbliższe stacje ładujące oraz posiada dok do bezprzewodowego ładowania komórkowych telefonów. Jedną z ciekawszych opcji będzie specjalna aplikacja, za pomocą której właściciele Chevroletów otrzymają możliwość porównywania między sobą wyników oszczędnej jazdy.

Chevrolet Bolta EVma płaskie baterie, które są umieszczone w podłodze auta, a jego zasięg oscyluje w granicy 200 mil. To nieco ponad 320 kilometrów.

Zródło: moto.onet.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Golf GTE Katowice, Samochody na prąd Gliwice, Dystrybutor Tesla Polska