BYTON auto elektryczne nowej generacji

[2018-01-24] BYTON auto elektryczne nowej generacji

Podczas tegorocznych targów technologicznych CES w Las Vegas spółka zaprezentowała koncepcję elektrycznego, półautonomicznego SUV-a. Rezerwacje tego auta są już dostępne na stronie. W nadchodzących tygodniach w aplikacji BYTON i mediach społecznościowych można spodziewać się wyjątkowych wiadomości dotyczących marki, produktów i technologii.

Współzałożyciele firmy BYTON dr Carsten Breitfeld i dr Daniel Kirchert ujawnili pierwszy na świecie Inteligentny Intuicyjny Pojazd (SIV) najbardziej zaufanym głosom na świecie w branży technologicznej i motoryzacyjnej. BYTON łączy moc mechaniczną z cyfrową mocą i dąży do stworzenia nowego świata z inteligentną i połączoną mobilnością.
Pod maską BYTONA znajdziemy silnik o mocy 272 KM lub 476 KM, który pozwoli na pełnym ładowaniu przejechać albo 402 kilometry, albo 523.
Nie ma deski rozdzielczej zamiast niej jest ogromny 49-calowy wyświetlacz ciągnący się od słupka do słupka i nie jest jedynym jaki znajdziemy w środku.
Kolejne wyświetlacze znajdują się za zagłówkami kierowcy i przedniego pasażera oraz w kierownicy. Nie trzeba ich dotykać aby zmienić np. radio. Wystarczy tylko wykonać odpowiedni gest dłonią, żeby automat zrobił swoje.Ponadto rozpoznaje rysy twarzy oraz reguje na głos.
Dzięki swoim męskim proporcjom i długości 191 cali (4,85 m), pierwszy BYTON pokazuje nową stylistykę pod każdym względem, w tym zamkniętą przednią krawędź, znikające klamki drzwi, ukryte anteny i elegancką, nachyloną linię dachu.
Konwencjonalne funkcje stylizacji samochodów ustępują miejsca innowacyjnym ikonom projektowania. Kamery boczne zastępują lusterka boczne, kultowe kamery rozpoznające twarze zapewniają identyfikację użytkownika, a inteligentne powierzchnie BYTON pokazują oparty na sytuacji interaktywny projekt oświetlenia. To tylko niektóre z inteligentnych elementów podpisu, które wzmacniają widoczną cyfrową moc pojazdu.

Żródło:www.byton.com
 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Hyundai IONIQ Electric, Pojazdy autonomiczne Dębica, ładowanie samochodu elektrycznego Bielsko Biała