Sono Motors Sion

[2018-01-06] Sono Motors Sion

Sion – to samochód elektryczny Sono Motors na baterie słoneczne,
Samochód ma być wyposażony w baterie słoneczne, które każdego dnia mają pozwolić mu na przejechanie 30 kilometrów.
Sion w podstawowej wersji ma kosztować 16 tysięcy euro, czyli równowartość 68,5 tysiąca złotych. Akumulatory mają być dostępne w ramach comiesięcznego leasingu lub, w późniejszym terminie, w ramach jednorazowego zakupu za ok. 4 000 €.
Sion ma posiadać 330 ogniw słonecznych wbudowanych bezpośrednio w karoserię auta. Baterie słoneczne – przy sprzyjających warunkach – mają wygenerować tyle energii, by auto zdołało przejechać do 30 kilometrów. Ta energia może również zostać wykorzystana do zasilania innych urządzeń elektrycznych.
Oprócz tego Sion może być ładowany z użyciem klasycznych ładowarek lub z gniazdka w domu. Projektant auta deklaruje zasięg Siona na poziomie 250 kilometrów. Silnik w samochodzie osiąga moc 109 koni mechanicznych. Poniżej link z prezentacją auta elektrycznego.

youtu.be/ETvNiHCoilE

Żródło: elektrowoz.pl

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie samochodu elektrycznego, Salon Tesla Polska Konin, Pojazdy na prąd Olsztyn