Tesla zamierza wyprodukować nową, bardziej wydajną baterię

[2017-01-13] Tesla zamierza wyprodukować nową, bardziej wydajną baterię

 Wczoraj w Gigafactory odbyła się konferencja, na której Elon Musk wraz z ekspertami dyskutowali o starcie produkcji, nowej, ulepszonej baterii do Tesli.Inwestor po udziele w konferencji postanowił zainwestować więcej pieniędzy w ten innowacyjny projekt i wysłał listy do innych inwestorów, w których polecał tesle.

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki aut elektrycznych, ładowanie auta elektrycznego Stalowa Wola, Stacje ładowania EV