Ikea udostępniła dwie stacje ładowania w Krakowie

[2017-12-12] Ikea udostępniła dwie stacje ładowania w Krakowie

 

Stacje ładowania są dwie, każda z nich obsłuży do dwóch samochodów. Ładowarka ładuje prądem przemiennym (AC) z maksymalną mocą 22 kilowatów (kW), dlatego szybkość ładowania auta będzie zależeć od mocy wbudowanej w auto ładowarki.

Miejsca do ładowania są oznaczone, a korzystanie z ładowarki nie wymaga posiadania karty RFID.

Co ciekawe: do końca listopada 2017 roku w Krakowie było zarejestrowanych 140 samochodów elektrycznych. W ciągu zaledwie 11 miesięcy ich liczba zwiększyła się o 103 egzemplarze.

Żródło: www.elektrowoz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Auta na prąd Toruń, Salon Tesla Polska, ładowarki tesla