Rolls-Royce Phantom luksusowe auto elektryczne niedługo w produkcji

[2017-12-08] Rolls-Royce Phantom luksusowe auto elektryczne niedługo w produkcji

 Większość producentów samochodów, którzy przystąpili do elektryfikacji, zaczęli od hybrydy, a następnie hybrydy plug-in, a następnie przeniósł się do całkowicie elektrycznych pojazdów. Jednak producenci samochodów, którzy spóźniają się na grę, teraz decydują się na bezpośredni dostęp do całkowicie elektrycznego układu napędowego.Rolls-Royce to nie imię, które kojarzysz z pojazdami elektrycznymi, zwłaszcza że były znane z silników spalinowych od samochodów do samolotów, ale tak już nie jest.

Firma produkująca silniki ma niewiele wspólnego z samochodami w tym momencie, a marka samochodów Rolls-Royce jest teraz tylko filią BMW, która ostatnio dążyła do elektryfikacji.

To była tylko kwestia czasu, zanim w pewnym momencie spłynie do brytyjskiej marki, a teraz dowiadujemy się, że zacznie się od całkowicie elektrycznego Phantoma.

Wcześniej BMW obejmowało Rolls-Royce'a w swojej serii całkowicie elektrycznych koncepcji "Vision" z szalonym, wyglądającym na Batmobil pojazdem elektrycznym - na zdjęciu - który nigdy nie był przeznaczony do produkcji.
Żródło : elektrek.co

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dealer Tesla, ładowarki EV Słupsk, Auto elektryczne