Honda wprowadza na rynek nową dwukierunkową stacje ładującą

[2017-12-08] Honda wprowadza na rynek nową dwukierunkową stacje ładującą

 Teraz Honda jest najnowszym producentem samochodów, który wprowadza na rynek nową dwukierunkową stację ładującą w swojej europejskiej siedzibie, ponieważ rozważa technologię nadchodzącej serii samochodów elektrycznych.
Technologia umożliwia wykorzystanie akumulatora elektrycznego samochodu jako przenośnego systemu magazynowania energii do zasilania domu lub czegokolwiek. Na jakich zasadach będzie to działać? Specjaliści piszą "Poprzez dwukierunkowy transfer energii energia elektryczna jest pobierana z sieci lub generowana przez fotowoltaiczne panele słoneczne i służy do ładowania pojazdów elektrycznych podłączonych do systemu. Podczas gdy EV jest podłączony, energia przechowywana w jego baterii może zostać przeniesiona z powrotem, aby pomóc ustabilizować sieć w chwilach krótkiego lub nadwyżkowego zasilania."

Zródło: electrek.co

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ładowarki ABL Szczecin, Pojazdy elektryczne, Ładowarki Mennekes Tarnów