Tesla uruchamia nową firmę badawczo-rozwojową w Chinach

[2017-11-28] Tesla uruchamia nową firmę badawczo-rozwojową w Chinach

 W tym miesiącu dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, opracował plany producenta samochodów, aby w ciągu następnych trzech lat stworzyć moce produkcyjne w Chinach z nową fabryką w kraju.
Przed tymi planami Tesla zakłada nowe przedsiębiorstwo w kraju w zakresie badań i rozwoju, zgodnie z nowym dokumentem rządowym.
Obecnie Tesla wymienia ponad 100 otwartych miejsc pracy w Chinach, ale są one głównie związane ze sprzedażą i usługami, ponieważ producent samochodów stara się zwiększyć swoją obecność detaliczną w tym kraju.
Firmy, które chcą produkować pojazdy elektryczne w Chinach, muszą uzyskać "nową licencję pojazdu energetycznego", aby móc produkować i sprzedawać pojazdy elektryczne na miejscu.
Rejestracja "Tesla (Pekin) New Energy R & D Co. Ltd." może potencjalnie stanowić część planu Tesli dotyczącego uzyskania takiej licencji.
Popyt na pojazdy elektryczne eksploduje w Chinach, a Tesla zyskała na popycie, potrajając sprzedaż do ponad 1 miliarda dolarów w 2016 roku .
Firma rozwija się na rynku wyłącznie dzięki modelom S i Model X, rozszerzając swoją obecność o kolejne sklepy, centra serwisowe i sprężarki , ale oczekuje się, że lokalna produkcja i model 3 będą potrzebne do przeniesienia automaker na wyższy poziom w Chinach.

Żródło: electrek.co

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Auta na prąd, Renault Twizy Poznań, Dystrybutor Tesla Gliwice