Volkswagen ogłasza miliardowe inwestycje w auta elektryczne

[2017-11-17] Volkswagen ogłasza miliardowe inwestycje w auta elektryczne

  Volkswagen zmodernizował swój pojazd z napędem elektrycznym w Chinach, ogłaszając nowy program inwestycyjny o wartości 12 miliardów dolarów w ciągu najbliższych 7 lat wraz z partnerem joint-venture.
Niemiecki producent samochodów jest jednym z największych zwolenników pojazdów elektrycznych w branży motoryzacyjnej.
Zapowiedzieli kilka nowych działań na rzecz wprowadzenia pojazdów elektrycznych na rynek i zbudowania ogromnego łańcucha dostaw baterii w celu masowej produkcji tych pojazdów. Pierwszy pojazd elektryczny w ramach joint-venture wejdzie do produkcji w pierwszej połowie 2018 roku i wkrótce trafi na rynek.

Zródło: electrec.co

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dystrybutor Tesla Polska Słupsk, Auta elektryczne Gdańsk, BMW i8 Katowice