TESLA ROADSTER

[2017-11-17] TESLA ROADSTER

Oficjalna prezentacja nowej wersji Tesli Roadster już za nami. To niesamowite, jeżdżące auto elektryczne na kołach zasilane trzema silnikami. Jeden z przodu i dwa z tyłu.Co ciekawe w tym sportowym aucie znajdują się cztery miejsca. To niesamowite!
Co prawda miejsca za wiele tam nie ma ale przecież nie to się liczy.
Bateria w tym aucie elektrycznym jest ogromna, to aż 200 kWh!!
Taka bateria daje aż 620 mil zasięgu czyli około 1000 km na jednym ładowaniu. To niesamowite! Elon Musk powiedział, że osiągniecie 1000 km tym samochodem nie będzie nastręczało żadnych problemów. Podobno owa Tesla Roadster jest obecnie najszybszym samochodem na świecie - tak przynajmniej podkreśla Elon Musk. Przyśpiesza do setki w 1,9 sekundy, a jak podkreślił Elon to jest zaledwie prototyp i to w wersji podstawowej. Najprawdopodobniej będzie wersja Performance. Roadstera można zarezerwować za 45 tys $ ale czekać na niego będzie trzeba do 2020 roku.
Nowy Roadster ma blokadę prędkości ustawioną dopiero gdy ta zaczyna przekraczać 400 km/h.  

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dystrybutor aut elektrycznych Warszawa, Ładowarki Mennekes Lublin, ładowarki tesla