EQA - auto elektryczne od Mercedes Benz

[2017-10-31] EQA - auto elektryczne od Mercedes Benz

Model EQA będzie (najprawdopodobniej) pierwszym w pełni elektrycznym autem od Mercedes Benz. Pokazany na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Tokio model charakteryzuje się unikatowym wyglądem, i (prawdopodobnie) 400 km zasięgu na jednym ładowaniu oraz przyśpieszeniu od 0-100 km/h w 5s. Sami zobaczcie:

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Auta elektryczne, ładowarki samochodów elektrycznych Łódź, Dystrybutor aut elektrycznych Legnica