Honda pokazała nowości EV

[2017-10-26] Honda pokazała nowości EV

Honda na międzynarodowych targach samochodowych w Tokio pokazała kilka koncepcyjnych modeli aut elektrycznych. Na pokazaniu jednak zakończyła, gdyż o specyfikacji jak na razie milczy. Należy jednak przyznać, że w kwestii projektowej poszła w nieco inną stronę (w porównaniu np. do futurystki Toyoty). Przyjrzyjmy się im bliżej:

Honda Sports EV Concept

 

Honda Urban EV Concept

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sprzedaż aut elektrycznych, Stacje ładowania samochodów elektrycznych Bydgoszcz, ładowarki samochodów elektrycznych