Elektryczny SUV od Nissana: iMx!

[2017-10-25] Elektryczny SUV od Nissana: iMx!

Od dawna oczekiwany w pełni elektryczny SUV od Nissana został zaprezentowany. W pierwszym dniu prasowym a Tokyo Auto Show 2017, Nissan pokazał koncept nowego crossovera - Nissana iMx. Na tę chwilę nie znamy dokładnych parametrów, ale według koncernu, najnowsze auto elektryczne przejedzie na jednym ładowaniu ok 483 km.

Ponadto, iMx będzie wyposażony w system autonomicznej jazdy "ProPilot". Konstrukcja samochodu oparta jest na nowym Nissanie Leaf, którego już w 2018 r. zobaczymy na polskich ulicach. Jak przystało na segment SUV, Nissan wyposażył iMx w dwa silniki o mocy 430 HP, o momencie obrotowym 700 Nm. Przedstawiciele Nissana potwierdzili nową fukncjonalność - sterowanie gestami i ruchem oczu. Oczywiście, auto zostało wyposażone takż w standardowe dotykowe ekrany oraz fizyczne przyciski.

 

 Cytując: "Nissan zobowiązuje się do zmiany sposobu komunikowania się pomiędzy ludźmi i samochodami, a także sposób, w jaki samochody współdziałają ze społeczeństwem (otoczeniem) w najbliższej przyszłości."

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dealer Tesla, Golf GTE, Auta elektryczne ceny