Elektryczny SUV od Nissana?

[2017-10-18] Elektryczny SUV od Nissana?

 Nissan opublikował 50 sekundowy film, który zapowiada najprawdopodobniej nowego elektrycznego SUV'a japońskiej marki. Z doniesień medialnych wynika, iż konstrukcja i technologia będzie oparta na nowy Nissanie Leaf, który w Polsce będzie dostępny już w przyszłym roku. 

 

Na tę chwilę pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyglądać wielu premier aut elektrycznych na Tokyo Motor Show 2018. Przypminamy, iż tegoroczne targi motoryzacyjne w stolicy Japonii rozpoczynają się 27 października i zakończą 5 listopada.

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
CAPTCHA code
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Montaż stacji ładowania, Punkty ładowania aut elektrycznych Gorzów Wielkopolski, Salon Tesla