Elektryczny SUV od Nissana?

[2017-10-18] Elektryczny SUV od Nissana?

 Nissan opublikował 50 sekundowy film, który zapowiada najprawdopodobniej nowego elektrycznego SUV'a japońskiej marki. Z doniesień medialnych wynika, iż konstrukcja i technologia będzie oparta na nowy Nissanie Leaf, który w Polsce będzie dostępny już w przyszłym roku. 

 

Na tę chwilę pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyglądać wielu premier aut elektrycznych na Tokyo Motor Show 2018. Przypminamy, iż tegoroczne targi motoryzacyjne w stolicy Japonii rozpoczynają się 27 października i zakończą 5 listopada.

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nissan Leaf, Salon Tesla Polska Toruń, Dystrybutor pojazdów elektrycznych