Ponad 10 nowych modeli do 2022 r. - Daimler

[2017-10-11] Ponad 10 nowych modeli do 2022 r. - Daimler

Daimler zapowiedział, że do 2022 r. wprowadzi ponad 10 aut elektrycznych. Znakiem firmowym zelektryfikowanej części samochodów zostanie EQ (w przypadku BMW, auta elektryczne oznakowane są literą „i”). Ponadto, w każdej klasie będzie możliwy wybór co najmniej jednego modelu z napędem hybrydowym. W sumie, dostępne do sprzedaży będzie 50 modeli aut elektrycznych bądź hybrydowych. Pierwsze auto elektryczne spod znaku EQ ma być produkowane od 2019 r.

Ponadto, planowany jest dalszy rozwój aut hybrydowych. Należy przyznać, że zasięg silników elektrycznych w autach hybrydowych jest jak na razie zbyt niski, aby swobodnie się nimi poruszać na co dzień. Daimler ma zamiar wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaprojektować auto hybrydowe plug-in, którego zasięg będzie odpowiadał oczekiwaniom ich właścicieli, przy równoczesnej trosce o środowisko naturalne. Będzie to niewątpliwe etap przejściowy, który poprowadzi Mercedesa do w pełni elektrycznych pojazdów.

Warte odnotowania są bardzo wysokie nakłady pieniężne na rozwój akumulatorów montowanych w autach elektrycznych. Daimler planuje stworzyć globalną sieć manufaktur, zajmujących się doskonaleniem i produkcją baterii o jak najlepszych parametrach. Jest to jeden z najważniejszych aspektów, wpływający na przyszłości aut elektrycznych. Długowieczna (bądź trwała) żywotność akumulatorów, a także zasięg, mierzony w setkach (tysiącach) kilometrów to klucz do rozwoju elektromobilności. Należy pamiętać, iż aktualnie Mercedes-Benz dysponuje jedynie autami hybrydowymi + plug-in, natomiast Smart oferuje w pełni elektrycznego Fortwo Electric. Do ich ładowania polecamy domowe stacje ładowania, dostępne w dziale stacje ładowania.

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dealer Aut Elektrycznych, Sieć ładowarek samochodowych, Samochody EV Kępno