Renault "Drive the Future"

[2017-10-06] Renault "Drive the Future"

8 nowych aut elektrycznych i 12 aut zelektryfikowanych do 2022 r. Grupa Renault zaprezentowała plan "Drive the Future". Wszystkie nowe modele będą stale podłączone do Internetu, a 15 modeli zostanie wyposażonych w system autonomicznej jazdy.

Wczoraj pisaliśmy o intensywynych pracach nad zelektryfikowaniem floty prowadzonych przez General Motors. Kilka dni temu Toyota połączyła siły z Mazdą dla elektromobilności. Łącznie - wszystkie największy światowe koncerny motoryzacyjne skupiają się na autach elektrycznych. Nic w tym dziwnego. Auta elektryczne to przyszłość, która już się rozpoczęła.

Obecnie, marka Renault oferuje 3 auta elektryczne: Zoe, Kangoo Z.E. oraz Twizy. O ile ostatni model produkowany jest z przewodem umożliwiającym ładowanie jedynie z tradycyjnego gniazda (możliwe doposażenie o przewód innego typu), to pozostałe modele używają wtyczki o standardzie 2 (Type 2). Stacje ładujące wyposażone w gniazdo Typu 2 znajdziesz w naszym sklepie:
http://www.autaelektryczne.pl/stacje-ladowania-aut-elektrycznych.html

Jeśli nie wiesz, która stacja ładująca jest odpowiednia dla Twojego auta, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci doradzą najlepsze możliwe rozwiązanie.

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Montaż ładowarek do aut elektrycznych Piaseczno, Dealer Tesla Nowy Sącz, Popularne auta elektryczne