Panele fotowoltaiczne liderem globalnego wzrostu

[2017-10-05] Panele fotowoltaiczne liderem globalnego wzrostu

Niekwestionowany lider pod względem tempa wzrostu w 2016 r. to fotowoltaika. Ilość nowych paneli w porównaniu do 2015 r. to wzrost o 50%, co jest (po raz pierwszy w historii) wynikiem lepszym od jakiegokolwiek innego paliwa. Według ekspertów, ten stan utrzyma się w przyszłych latach.

To wyjątkowo korzystna informacja dla polskiej elektromobilności. Stały spadek kosztu uzyskania 1MWh z paneli fotowoltaicznych sprawi, iż więcej Polaków zdecyduje się na taką instalację we własnym domu. Połączenie paneli fotowoltaicznych ze stacjami ładującymi prywatne auta elektryczne to oszczędność dla Polaków i troska o nasze środowisko naturalne.

 

 

 

Źródła: biznesalert.pl; iea.org; 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pojazdy EV Łódź, Pojazd elektryczny, Montaż domowej stacji ładowania