Finałowe projekty w konkursie na polski samochód elektryczny

[2017-09-13] Finałowe projekty w konkursie na polski samochód elektryczny

Electromobility Poland wybrała cztery finałowe projekty w konkursie na polski samochód elektryczny. Wizualizacje nadwozi e-auta przyszłości oceniało jury, w którym zasiedli m.in. Anna Dereszowska, Oskar Zięta, Rafał Patyra, Joanna Madej, prof. Marcin Ślęzak i prof. Stefan Westrych. Każdy ze zwycięzców otrzymał 50 tys. zł nagrody.

Konkurs ma za zadanie wyłonić pięć koncepcji polskiego auta elektrycznego, które staną się podstawą do produkcji prototypów. "Chcemy stworzyć pojazd dla nowoczesnego, świadomego ekologicznie konsumenta. Będzie to auto miejskie, wpisujące się w trendy motoryzacyjnego rozwoju" - czytamy na stronie internetowej konkursu.

Żródło: businessinsider.com.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki bmw Opole, Auta na prąd Poznań, BMW i3 Sopot