BMW: 25 EV/PHEV do 2025r. w tym 12 EV

[2017-09-08] BMW: 25 EV/PHEV do 2025r. w tym 12 EV

Grupa BMW szykuje się do szeroko zakrojonej elektryfikacji. Tego lata firma zapowiedziała, że wersje EV/PHEV będą dostępne we wszystkich modelach wszystkich marek (pisaliśmy o tym wcześniej). Tuż przed targami we Frankfurcie ujawniony został cel: 25 EV/PHEV do 2025r., w tym 12 EV.

Na tę chwilę BMW dysponuje w zasadzie jednym samochodem elektrycznym i3 / i3s (oraz supersamochodem i8). Niedługo zobaczyć mamy MINI Electric Concept (wcześniejszy wpis) przewidziany do komercjalizacji w 2019r. W 2020r. wprowadzone zostanie BMW X3, a rok później BMW iNEXT.

Żeby osiągnąć cel 12 EV, BMW musi się jednak bardziej postarać i dorzucić jeszcze siedem innych EV. Na wystawie we Frankfurcie mamy podobno zobaczyć nowe auto elektryczne z rodziny "i" - czterodrzwiowe, pomiędzy i3 a i8. Zapowiada się interesująco.

Źródło: samochodyelektryczne.org; www.press.bmwgroup.com/

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Stacje ładowania samochodów elektrycznych, ładowarki aut elektrycznych, Tesla Polska