BMW: 25 EV/PHEV do 2025r. w tym 12 EV

[2017-09-08] BMW: 25 EV/PHEV do 2025r. w tym 12 EV

BMW postanowiło, że do 2025r. wprowadzi na rynek łącznie 25 samochodów elektrycznych lub hybrydowych z możliwością zewnętrznego ładowania. Elektrycznych ma być 12

Grupa BMW szykuje się do szeroko zakrojonej elektryfikacji swojej gamy modeli. Tego lata firma zapowiedziała, że wersje EV/PHEV będą dostępne we wszystkich modelach wszystkich marek (wcześniejszy wpis). Tuż przed targami we Frankfurcie ujawniony został cel 25 EV/PHEV do 2025r. w tym 12 EV.

 

Na razie BMW dysponuje w zasadzie jednym samochodem elektrycznym i3 / i3s. Niedługo zobaczyć mamy MINI Electric Concept (wcześniejszy wpis) przewidziany do komercjalizacji w 2019r. W 2020r. wprowadzone zostanie BMW X3, a rok później BMW iNEXT.

 

Żeby osiągnąć cel 12 EV, BMW musi się jednak bardziej postarać i dorzucić jeszcze siedem innych EV. Na wystawie we Frankfurcie mamy podobno zobaczyć nowe auto elektryczne BMW i - czterodrzwiowe, pomiędzy i3, a i8. Zapowiada się interesująco.

 

Źródło: samochodyelektryczne.org

Dlaczego my?
  • Międzynarodowe doświadczenie w zakresie motoryzacji i elektromobilności
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnego doboru auta elektrycznego wraz ze stacją ładowania
  • Realizacja niestandardowych zamówień zgodnie z wytycznymi klienta
  • Szybka i terminowa obsługa zamówienia
  • Solidny i odpowiedzialny partner!
Partnerzy
Darmowa konsultacja
Kreska
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!


Zobacz więcejAuta elektryczne

Zapisz sie na newsletter!

© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mitsubishi i-MiEV Stalowa Wola, ładowarki bmw Biała Podlaska, Mercedes EQ Gliwice