Bentley prezentuje luksusowy samochód elektryczny: EXP 12 Speed 6e

[2017-09-07] Bentley prezentuje luksusowy samochód elektryczny: EXP 12 Speed 6e

Bentley EXP 12 Speed 6e concept wykorzysta podwozie Porsche Mission E?

Bentley EXP 12 Speed 6e concept może trafić do produkcji. Jeśli tak się stanie, wiele podzespołów (napęd / pakiet akumulatorów) może dzielić z Porsche Mission E,

Koncepcyjny Bentley EXP 12 Speed 6e concept ma za sobą wystawę w Genewie i Szanghaju. Jeśli doczeka się wersji produkcyjnej, potencjalnie będzie bazować na płycie systemowej dla Porsche Mission E, tak aby nie nadwyrężać budżetu grupy Volkswagena.

Ciekawostką jest osobliwa lokalizacja portu ładowania z tyłu - na szczęście auto ma być wyposażone w system bezstykowego ładowania, dzięki czemu nie będzie trzeba się schylać zbyt często.

Źródło: samochodyelektryczne.org; businessinsider.com

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Smart ED Gorzów Wielkopolski, Sprzedaż samochodów elektrycznych Stalowa Wola, ładowarki tesla Olsztyn