W Poznaniu otwarto trzecią w Polsce stację szybkiego ładowania Tesli

[2016-12-23] W Poznaniu otwarto trzecią w Polsce stację szybkiego ładowania Tesli

 U schyłku tego roku liczba stacji szybkiego ładowania Tesli Motors w Polsce potroiła się. Niedawno otwarto stację w Katowicach, a wcześniej niedaleko Wrocławia.

Superładowarki w Poznaniu
Trzecia stacja, mająca w pewnym momencie szansę na zostanie pierwszą (wcześniejszy wpis), została zainstalowana w Poznaniu. W odróżnieniu od dwóch poprzednich, nie znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych, lecz na terenie centrum City Park Poznań przy ul. Wyspiańskiego 26A. Możliwość przenocowania i zagospodarowania czasu, a także bliskie sąsiedztwo Międzynarodowych Targów Poznańskich ma swoje plusy, aczkolwiek prędzej czy później oczekiwane są Superładowarki na trasie, aby nie trzeba było dobijać się do centrum miasta.

Wszystkie trzy stacje Tesli w Polsce posiadają cztery stanowiska ładowania (dwie Superładowarki, z których każda obsługuje równolegle dwa stanowiska).

 

Dlaczego my?
  • Międzynarodowe doświadczenie w zakresie motoryzacji i elektromobilności
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnego doboru auta elektrycznego wraz ze stacją ładowania
  • Realizacja niestandardowych zamówień zgodnie z wytycznymi klienta
  • Szybka i terminowa obsługa zamówienia
  • Solidny i odpowiedzialny partner!
Partnerzy
Darmowa konsultacja
Kreska
CAPTCHA code
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!Zobacz więcejAuta elektryczne

Zapisz sie na newsletter!

© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Auta przyszłości, Dystrybutor pojazdów elektrycznych, Sieć ładowarek samochodowych Nowy Sącz