Tesla Model X

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne Tesla Model X
Sortuj po: Najtańsze


Model X

 

Model X to najbezpieczniejszy i najszybszy SUV w historii motoryzacji. Napęd na 4 koła w połączeniu z baterią 100kWh zapewnia 542 kilometry zasięgu. Dostępne 7 miejsc dla osób dorosłych oraz przyspieszenie od 0 - 100km na godzinę sięgające 3,2 sekundy sprawia, że Model X jest SUV-em bezkonkurencyjnym.

 

 

 

 

 

 

Nietuzinkowy wygląd

Skrzydło drzwi Falcon umożliwia łatwy dostęp do drugiego i trzeciego rzędu siedzeń, nawet na ciasnym parkingu, podczas gdy tradycyjne drzwi SUV lub Minivan nie dają tego komfortu.

Darmowa konsultacja

 
 
 

Technologia przyszłości

Wszystkie pojazdy Tesla, w tym także Model X mają sprzęt wymagany do pełnej zdolności samodzielnej jazdy na poziomie bezpieczeństwa większym niż "ludzki" kierowca.

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo naszym priorytetem

 

Model X został zaprojektowany z uwzględnieniem bezpieczeństwa w pierwszej kolejności. Bateria umieszczona w podłodze obniża środek ciężkości, dzięki czemu ryzyko dachowania jest o połowę mniejszy niż w jakimkolwiek samochodzie w swojej klasie. Struktura baterii wzmacnia Model X ppodczas zderzenia bocznego. Brak klasycznego silnika spalinowego z przodu pojazdu daje możliwość zagospodarowania pustej przestrzeni, czyniąc Model X najbezpieczniejszym na świecie w klasie SUV.

 

 

 

 

 

 

Aerodynamiczny

Model X jest w stanie osiągnąć 542 kilometrów zasięgu częściowo dlatego, że jest to najbardziej aerodynamiczny SUV na świecie. Współczynnik oporu Modelu X jest o 20% niższa niż jego najlepszy konkurent. Ponadto, aktywny spoiler na tylnej klapie wysuwa się w celu optymalizacji wydajności i stabilności podczas jazdy na autostradzie.

 
 
 

Big Sky

Model X posiada największą panoramiczną szybę przednią jaka jest w produkcji, zapewniając niespotykany widok gwiazd i przestrzeni powietrznej. Zoptymalizowane barwienia słoneczne szyby pozbawione przeszkód, tworzą nieograniczoną widoczność dla kierowcy i wszystkich pasażerów.

 
 
 

Wszystko dopasowane

Ogromna przestrzeń w środku, obszerny bagażnik, liczne schowki oraz możliwość rozszerzenia przestrzeni na zewnątrz, sprawia iż Model X jest niezwykle użytkowym pojazdem dla całej rodziny.

 
Darmowa konsultacja

 

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki bmw, Samochód elektryczny Nowy Sącz, Pojazdy autonomiczne Olsztyn