Mercedes

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne Mercedes
Sortuj po: Najtansze


B-Class Electric Drive

 

Mercedes-Benz jest pionierem pierwszych pojazdów całkowicie elektrycznych od roku 1906. Sto lat później, rozwój osiągnął nazwę B250e - całkowicie elektryczny EV. Przestronne, uniwersalne i bogato wyposażone wnętrze, w połączeniu z zasięgiem sięgającym 200km zmienia spojrzenie na komfortowe poruszanie się samochodem rodzinnym.

 

 

 

 

 

Klasyczna innowacja

Mercedes-Benz B-Class Electric Drive to kompaktowy samochód elektryczny, zaprojektowany przez Mercedesa we współpracy z firmą Tesla Motors.

Darmowa konsultacja

 
 
 

Wszystko co najlepsze

Napęd trakcyjny zaprojektowała i dostarcza firma Tesla Motors podobnie jak i akumulatory składane przez firmę Tesla Motors z ogniw cylindrycznych firmy Panasonic.

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

 

System odzyskiwania energii

 

Oprócz możliwości wyboru jednego z czterech poziomów hamowania odzyskowego, Mercedes jako pierwszy producent powiązał sygnał z opcjonalnego przedniego radaru z hamowaniem odzyskowym, dzięki czemu jeżeli poprzedzający pojazd zwalnia, auto dostosowując swoją prędkość może zwiększyć poziom hamowania odzyskowego lub gdy poprzedzający pojazd przyspiesza, odzysk zostanie wyłączony i samochód będzie toczył się swobodnie.

 

 

 

 

 

Stylistyka i osiągi

Auto może zabrać na pokład 5 osób i na jednym ładowaniu przejechać około 200 km. Wysoki moment obrotowy silnika trakcyjnego zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,9 s co jest przez Daimlera porównywane z osiągami najlepszych współczesnych silników spalinowych o pojemności trzech litrów.

 
 
 

Dostęp zdalny

Producent przewidział w Mercedesie B-Class Electric Drive możliwość zdalnego kontrolowania wybranych funkcji auta (takich jak klimatyzacja) oraz opcję sprawdzenia aktualnego stanu naładowania akumulatorów.

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie elektrycznego auta Sopot, ładowarki samochodów elektrycznych Kalisz, Samochody na prąd Kępno