Stacje ładowania aut elektrycznych

Ladowarki aut elektrycznych
opis ladowarek do aut elekt.

Ładowarki aut elektrycznych

 

Każde auto elektryczne zostało zaprojektowane z myślą o rzeczywistej eksploatacji. Producenci aut elektrycznych udostępniają także odpowiednie informacje, pozwalając optymalnie wykorzystywać każde ładowanie pojazdu elektrycznego. Każdy pojazd elektryczny posiada wbudowaną pokładową ładowarkę. To od jej parametrów zależy jak szybko naładujesz auto elektryczne. Możliwości ładowania Twojego elektrycznego auta jest wiele. Możesz korzystać z domowych ładowarek aut elektrycznych, komercyjnych stacji ładowania aut elektrycznych jak również z publicznych stacji ładowania aut elektrycznych. Wybór należy do Ciebie.

Ładowarki aut elektrycznych, w zależności od przeznaczenia (publicznego lub do użytku domowego) mają różne moce i różną wydajność – stają się przy tym coraz bardziej popularne. Nie zmienia to jednak faktu, że stacje ładowania aut elektrycznych wciąż nie są w Polsce bardzo liczne – najlepszym rozwiązaniem dla posiadacza auta elektrycznego jest więc zakup ładowarki aut elektrycznych możliwej do zainstalowania w domu.

Stacje ładowania aut elektrycznych to łatwość obsługi, intuicyjność i wygoda – ważnym jest, że na jednym ładowaniu samochód elektryczny może przejechać nawet ponad 300 kilometrów! Prywatne ładowarki aut elektrycznych to strzał w dziesiątkę, jeśli nie chcesz jeździć po mieście w poszukiwaniu odpowiedniego punktu. Z kolei stacje ładowania aut elektrycznych w publicznych miejscach przyciągają klientów i zapewniają ruch przy danym obiekcie – skorzystaj z tej opcji, planując rozpoczęcie działalności w centrum miasta!

 
Tyle naładujesz w ciągu 1 godziny:
 
10%
 
Gniazdo
2,3 kW
 
Szybkość
~15 km
20%
 
Stacja
3,7 kW
 
Szybkość
~25 km
50%
 
Stacja
11 kW
 
Szybkość
~50 km
100%
 
Stacja
22 kW
 
Szybkość
~100 km
 

Domowe ładowarki aut elektrycznych

 
 
Szybkie
ładowanie
 
Prosta
obsługa
 
Podgląd
w aplikacji
 
Ładowanie
w domu
 

Ładowanie aut elektrycznych staje się niezwykle proste. Swój elektryczny pojazd możesz ładować w domu. Wystarczy, ze podłączysz go do domowej ładowarki. Skorzystaj z naszej oferty! Mamy dla Ciebie  domowe stacje ładowania aut elektrycznych wiodących producentów. Wszystkie oferowane przez nas ładowarki charakteryzują się bezpieczeństwem i prostotą obsługi, ekonomią kosztów, trwałością oraz nowoczesnym designem.

 
 
 
 

Komercyjne Stacje Ładowania

 
 
Dobra
lokalizacja
 
Pełne
bezpieczeństwo
 
do 10 razy
szybciej
 
Zerowa
emisja
 

Komercyjne stacje ładowania aut elektrycznych to najczęściej stacje ładowania zlokalizowane w biurach, parkingach, centrach handlowych, miejscach użyteczności publicznej czyli tam,  gdzie nie jest wymagany bardzo krótki czas ładowania. Stacje takie ładują auta elektryczne zwykle do kilku godzin. Oferowane przez nas  stacje ładowania są przystosowane do cyklicznej pracy, posiadają system nadzoru i system identyfikacji użytkownika. 

 
 
 
 

Publiczne Stacje Ładowania

 
 
Dobra
lokalizacja
 
Pełne
bezpieczeństwo
 
do 10 razy
szybciej
 
Zdalny
dostęp
 

Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych to instalacje zbudowane z terminala ładowania, wykorzystującego ładowanie prądem stałym DC. Terminale ładowania DC są przeznaczone do bardzo szybkiego ładowania samochodu elektrycznego, zwykle jest to 15-30min. Publiczne stacje ładowania są "stacją benzynową" dla każdego posiadacza samochodu elektrycznego, który zatrzymuje się na chwilę, ładuje i kontynuuje swoją podróż. Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych instaluje się na autostradach, przy głównych szlakach komunikacyjnych, stacjach benzynowych, tak aby zwiększać zasięgi operacyjne klientom dysponującym samochodami elektrycznymi. Oferowane przez Nas publiczne stacje ładowania aut elektrycznych posiadają system nadzoru i system identyfikacji użytkownika. 

 
 
 

Nasz zespół składa się z ekspertów, których doświadczenie obejmuje całe lata obcowania z najnowszymi trendami w zakresie motoryzacji elektrycznej. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy rozwiązanie dostosowane do Twoich preferencji oraz możliwości. Przekonaj się, że motoryzacja ekologiczna jest dostępna na wyciągnięcie ręki – to komfort, oszczędność i wygoda, której nie zapewni Ci żaden inny samochód. Nasza szeroka oferta to gwarancja świetnego wyboru – jesteśmy pewni, że każdy klient wybierze model, który okaże się najbardziej ekscytującą, motoryzacyjną przygodą w życiu! 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
CAPTCHA code
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dealer aut elektrycznych, Stacje ładowania aut elektrycznych, Pojazdy EV